Książka “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” Natalii de Barbaro. Dlaczego warto przeczytać?

Na palcach jednej ręki można policzyć książki o samodoskonaleniu, mentalności, samodoskonaleniu, które kiedykolwiek wpadły w nasze ręce. Zwiększyliśmy wrażliwość rynku wydawniczego na sprawy psychologii. Książka “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” Natalii de Barbaro (https://www.taniaksiazka.pl/czula-przewodniczka-kobieca-droga-do-siebie-natalia-de-barbaro-p-1487545.html) to kwiaty na okładce i głowa w tle, a raczej kwiaty w środku głowy, czułość w tytule.

O czym to książka?

Mimo że “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” niepodzielnie nie aspiruje do miana arcydzieła, jest dobrze widziana w kontekście powyższych ruchów reklamowych. To dobry chwyt marketingowy i reklamowy. Co się dzieje w środku? Czy “czuły przewodnik” w ciekawy sposób wyprowadzi czytelnika ze skomplikowanego świata kobiet?

Co jest wyjątkowego w tej książce?

Warto zacząć od ukłonu w stronę niesamowitej autorki, która przeniosła całe to doświadczenie na inny poziom lokalizacyjny. Wydaje się, że bez względu na to, jak będzie się nazywał czyjś wewnętrzny kochanek. Ta książka jest ciekawa, ale jeśli chociaż jedna kobieta (a można sądzić, że będzie ich więcej) trafi na tę książkę, by przeczytać choć jedno zdanie dla siebie (wystarczy wskazać, poprzez podstawowe słowa, często tak wypowiadane), jakim posłużyła się Natalia de Barbara, będzie to ogromny sukces. Ma ona to coś, za co warto ją chwycić, niezależnie od stosownej reklamy, stosunkowo popularnej ostatnio. Ta świetna publikacja:

  • mądra,
  • wspierająca,
  • edukacyjna.

Kto powinien przeczytać tę ciekawą opowieść?

Książka uczy nas rozpoznawać w sobie zachowania i wspiera nas w uświadamianiu sobie siebie i swoich potrzeb, pomaga nam podążać szlakiem do bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą. Warto, aby była to lektura dla nastolatków, dziewczyn wchodzących w pełnoletność i tworzących swój pierwszy związek. Warto, aby nasza mama i siostry doczytały tę publikację, bo jest dla nich przeznaczona.

Co zyskamy dzięki tej lekturze?


Bardzo dużo możemy zyskać dzięki tej ciekawej lekturze. Zmienimy się nieodwracalnie, zmotywujemy i nie tylko. Każde słowo trafi w nas tak, jakby było stworzone dla naszej osobowości, doświadczeń, historii, celów i lęków. Z tej lektury dowiemy się, czyje głosy w nas przemawiają i chcą dla nas jak najlepiej, a które muszę raz na zawsze uciszyć. Albo przynajmniej spróbować, bo jak wiadomo: nikt nie jest doskonały i to jest fantastyczne.